İsimAnabilim DalıE-postaTelefon

Dr. Ebru Akün
Klinik Psikolojieakun@ankara.edu.tr1402
İsimAnabilim DalıE-postaTelefon
Arş. Gör. Burcu KömürcüKlinik Psikolojikomurcuburcu@hotmail.com1070

Arş. Gör. Cansu Alsancak Akbulut
Klinik Psikolojicansu.alsancak@hotmail.com1070

Arş. Gör. İpek Şenkal Ertürk
Klinik Psikolojiipeksenkal@gmail.com1070
Arş. Gör. İrem AkıncıKlinik Psikolojiiremakincimetu@gmail.com1070
Arş. Gör. Melike Guzey YiğitKlinik Psikolojimelikeguzey@gmail.com1070
Arş. Gör. Nağme GörKlinik Psikolojinagmekasmer@gmail.com1070
Ad-SoyadAnabilim DalıKadroE-postaTelefon
Arş. Gör. Ahmet Çağlar OkSosyal PsikolojiNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi


ahmetcaglarok@yahoo.com
1253
Arş. Gör. Ahmet DemirdağSosyal PsikolojiMardin Artuklu Üniversitesiahmetdemirdag@yahoo.com1253
Arş. Gör. Bağdat Deniz KaynakSosyal PsikolojiErzurum Teknik Üniversitesibgdkaynak@gmail.com1253

Arş. Gör. Burçak Sönmez
Sosyal PsikolojiErzurum Teknik Üniversitesiburcaksonmez@gmail.com1253
Arş. Gör. Büşra AslanKlinik PsikolojiErzurum Teknik Üniversitesibussra_aslan@hotmail.com1253
Arş. Gör. Ceren AtakaySosyal PsikolojiMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesiatakay@ankara.edu.tr1253

Arş. Gör. Cihat Çelik
Klinik PsikolojiMuş Alparslan Üniversitesipsk.cihat@gmail.com1253
Arş. Gör. Ekin ÖztekinKlinik PsikolojiDokuz Eylül Üniversitesiekin.oztekin@hotmail.com1253

Arş. Gör. Esra Angın
Klinik PsikolojiKırıkkale Üniversitesiesrangin@gmail.com1253
Arş. Gör. Fatma Yaşın TekizoğluSosyal PsikolojiDüzce Üniversitesifatmayasinn@gmail.com1253
Arş. Gör. Gözde GökçeKlinik PsikolojiMersin Üniversitesigozdegkce@gmail.com1253
Arş. Gör. Gülşen Kaynar
Klinik PsikolojiÇorum Hitit Üniversitesigulsenkaynar_89@hotmail.com1253
Arş. Gör. İbrahim YiğitKlinik PsikolojiOndokuz Mayıs Üniversitesi psk.yigit@gmail.com1253
Arş. Gör. K. Meltem KaraoğluKlinik PsikolojiAdana Bilim ve Teknoloji Üniversitesikubrameltemkarakus@gmail.com 1253
Arş. Gör. Melis Çelik OkSosyal PsikolojiKarabük Üniversitesimelis.celik@gmail.com1253

Arş. Gör. Merve Cesur Atintaş
Klinik PsikolojiMuğla Sıtkı Koçman Üniversitesicesurmerve2@gmail.com1253

Arş. Gör. Meryem Dedeler
Klinik PsikolojiÇukurova Üniversitesimrymddlr@gmail.com1253

Arş. Gör. Meryem Kaynak Malatyalı
Sosyal PsikolojiOndokuz Mayıs Üniversitesi mkaynak@ankara.edu.tr1253
Arş. Gör. Serel AkdurKlinik PsikolojiÇukurova Üniversitesiserelakdur@gmail.com1253
Arş. Gör. Sezin BaşbuğKlinik PsikolojiNevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesisezinandic@gmail.com1253
Arş. Gör. Turan GündüzSosyal PsikolojiAkdeniz Üniversitesiturangunduz07@gmail.com1253