Öğretim Üyeleri ve Görevlileri

İsim Anabilim Dalı E-posta Telefon
Prof. Dr. Nurhan Er
(Bölüm Bşk., Deneysel Psikoloji ABD Bşk.)
Deneysel Psikolojiner@ankara.edu.tr1230
Prof. Dr. Hakan ÇetinkayaDeneysel Psikolojicetinkayah@ankara.edu.tr1674
Prof. Dr. Ayşegül Durak Batıgün
(Klinik Psikoloji ABD Bşk.)
Klinik Psikolojibatigun@ankara.edu.tr1231
Prof. Dr. Gülsen ErdenKlinik Psikolojierden@humanity.ankara.edu.tr1055
Prof. Dr. Ayşen Güre
(Gelişim Psikolojisi ABD Bşk.)
Gelişim Psikolojisigure@ankara.edu.tr1613
Prof. Dr. Şennur Tutarel KışlakKlinik Psikolojikislak@ankara.edu.tr1731
Prof. Dr. Nilhan SezginKlinik Psikolojinsezgin@ankara.edu.tr1681
Doç. Dr. Derya Hasta
(Sosyal Psikoloji ABD Bşk.)
Sosyal Psikolojidhasta@ankara.edu.tr1731
Doç. Dr. Ayda Büyükşahin Sunal
Sosyal Psikolojibsahin@humanity.ankara.edu.tr1676
Yrd. Doç. Dr. Başak OkSosyal Psikolojibasakok@ankara.edu.tr1731
Doç. Dr. Banu YılmazKlinik Psikolojiyilmazb@ankara.edu.tr1405
Yrd. Doç Dr. Dilek Sarıtaş AtalarGelişim Psikolojisidsaritas@ankara.edu.tr1402
Öğr. Gör. Fatma Uçar BoyrazKlinik Psikolojifuboyraz@ankara.edu.tr1402